Convert to artboard ve verzi CZ CS6

Nevíte, jak něco udělat v Adobe Illustrátoru? Zeptejte se!

Re: Convert to artboard ve verzi CZ CS6

Příspěvekod Bananaboy » 28. srpen 2015 10:50

Nikagrafic píše:Nene, ukazuje mi to bílý okraj ve velikosti toho co jsem jakoby odřízla. Takže je nepravidelného tvaru.

Tak už tuším kde je chyba. Keď exportuješ do jpg cez Save for Web, tak tam kde sa nastavuje veľkosť obrázku musíš mať zatrhnuté zatržítko "Clip to Artboard". Mám anglický Illustrator, takže neviem ako je to presne v českej verzii. Tu je obrázok, kde sa to zatržítko nachádza v CS5. V CS6 by malo byť tiež niekde tam.
Obrázek
https://i.gyazo.com/d551e3fa87f72c3d88d ... 3b0478.png
Hodnocení: 0
Bananaboy

Reputace: 0

Příspěvekod Nikagrafic » 28. srpen 2015 12:23

Joo supr, už to mám! Tady je to jako >>Použít kreslící plátna<<. Potom už se nemusí dělat ani ta maska. Mockrát děkuju! ;)
Nikagrafic

Příspěvekod Bananaboy » 28. srpen 2015 17:01

Nikagrafic píše:Joo supr, už to mám! Tady je to jako >>Použít kreslící plátna<<. Potom už se nemusí dělat ani ta maska. Mockrát děkuju! ;)

Ja len dodám, že ak predávaš na fotobankách, tak tú masku je tam stále potreba. EPS súbor kde budú presahovať objekty mimo plátno na fotobankách nevezmú.
Bananaboy

Příspěvekod Nikagrafic » 28. srpen 2015 17:36

Bananaboy píše:
Nikagrafic píše:Joo supr, už to mám! Tady je to jako >>Použít kreslící plátna<<. Potom už se nemusí dělat ani ta maska. Mockrát děkuju! ;)

Ja len dodám, že ak predávaš na fotobankách, tak tú masku je tam stále potreba. EPS súbor kde budú presahovať objekty mimo plátno na fotobankách nevezmú.

aaaaha! :D dobře, takže ještě jednou oprava noo :P A opravdu moc děkuji za tvoje rady, vážím si toho že takto pomáháš:)
Nikagrafic

Předchozí

Zpět na Poradna