Vizitky - priprava tiskoveho archu

Nevíte, jak něco udělat v Adobe Illustrátoru? Zeptejte se!

Vizitky - priprava tiskoveho archu

Příspěvekod drachouk » 7. únor 2015 10:59

Zdravim, vim jak v ilustratoru nastavit spad. Stejne tak umim pridat orezove znacky v okne tisk. Ovsem jiz nevim, jak mam prinutit Ilustrator nahodit na stranku vice kusu vizitky i s orezovyma znackama pro kazdou samostatne. Tj. cesta, kdy si udelam na platne vycentrovane seskupeni 2x5 vizitek neni to prave nebot se navzajem dotykaji a orezove znacky by byly jen po obvodu cele skupiny.
Hodnocení: 0
drachouk

Reputace: 0

Re: Vizitky - priprava tiskoveho archu

Příspěvekod Karrel » 11. únor 2015 09:14

Jediný co mě napadlo, to udělat růčo. Ale vycházím z poznatku, že neznám barevnost vizitek.
Karrel

IP: 212.47.14.xx

Příspěvekod mLearning SK » 23. únor 2015 23:46

Ahoj, tak vizitky rozkopcit asi iba rucne a priradit orezky cez Efekt - Orezove znacky. Len mi to pride mozno trochu zbytocne, ak mame v Acrobate pluginy, ktore to urobia vsetko na par klikov. Napriklad PitStop alebo Quite Imposing je sikovny. mozno ale existuje dovod.

Ak sa predsa len rozhodnes vyrobit arch v AI, tak vieme trochu poautomatizovat napriklad nalievanie textov do vizitiek - mena, funkcie atd. Cez premenne.

Jaro
mlearning SK
mLearning SK

IP: 95.103.13.2xx

Příspěvekod Tea » 3. září 2015 09:56

Ahoj, já vizitky tisknu u tisknisi.cz a jsem docela spokojená, není to sice takové, jaké si to člověk udělá sám, ale jde to.
Tea

IP: 194.228.11.1xx

Příspěvekod Jonny » 3. září 2015 19:22

Já myslím, že odkazované video ukazuje návod přesně pro tenhle problém.
https://youtu.be/rNLs2lpAmIU
Jonny

Reputace: +1

Zpět na Poradna