Co používáte za CMS (redakční systémy) ?

O všem možném i nemožném

Co používáte za CMS?

Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

Co používáte za CMS (redakční systémy) ?

Příspěvekod GRUMcz » 10. listopad 2013 18:47

Zajímá mě co nejčastěji používáte při tvorbě webu a z jakého důvodu?

Já asi nejčastěji používám Joomlu, protože umí to co potřebuji aby většinou stránky uměly.
Dříve jsem ještě používal wordpress, ale tomu jsem se nevěnoval tak dlouho, tekže asi nedocením vše co by mohl umět. 8-)
Hodnocení: 0
Grafik, Fotograf, Webdesigner ...
GRUMcz

Reputace: 0

Re: Co používáte za CMS (redakční systémy) ?

Příspěvekod admin » 10. listopad 2013 20:25

Tak popravdě udělal jsem několik webů na Textpatternu, Drupalu, Joomlovi i Wordpressu a mejhorší mi připadne právě ta Joomla - systém sám o sobě neumí některé základní věci (například komentáře, Rss), na vše se musí instalovat pluginy a jen málokteré jsou zdarma. Navíc je tam nekompatibilita mezi verzemi, opravdu mě tento systém hodně zklamal.

Textpattern je docela fajn, Drupal je šíleně složitý, ale když jej člověk jednou pochopí, tak v tom vytvoří skoro cokoliv. A Wordpress mi vychází v současnosti jako nejlepší - na vše existují kvanta pluginů zdarma, systém je jednoduchý a je dá se dosti upravovat, bez toho, aby člověk zasahoval do zdrojáků systému, vše dělá v šabloně. Pro mě jasný vítěz.
Administrátor a tvůrce webu http://ilustrator.cz
admin
Administrátor

Re: Co používáte za CMS (redakční systémy) ?

Příspěvekod GRUMcz » 10. listopad 2013 21:30

Právě že jsem docela dost uvažoval nad tím že bych se podíval na jádro Wordpressu :D textpatern jsem snad ani nevidel ani neslyšel to je pro mě španělská vesnice.

Drupal bych chtěl umět ale to je jak říkáte prostě složité. TO je "plastelína" a každý si to musí pak dotvořit podle svého. Jenže bohužel já jsem grafik a když už po mě někdo chce web tak jsem rád, že zvládám třeba právě tu Joomlu. A jestli je WP jednoduší tak je tu jasná volba :mrgreen:
Grafik, Fotograf, Webdesigner ...
GRUMcz

Zpět na Volná diskuse