Právě je 20. únor 2020 00:01

News News of Ilustrátor -Diskusní fórum

Site map of Ilustrátor -Diskusní fórum » Fórum : Ilustrátor -Diskusní fórum

Fórum o Adobe illustrátoru a vektorové grafice

2d ilustrácie

Dobrý deň,
venujem sa ilustráciám cca 5 rokov, v poslednom čase ich robím aj na počítači, preto by som sa rada dozvedela nestrannú konštruktívnu kritiku mojich ilustrácií v programe AI...
Tokarka
Read more : 2d ilustrácie | Zobrazení : 6489 | Odpovědi : 5 | Fórum : Vaše tvorba

gaussovské rozostření a EPS

Jsem začátečník a zajímalo by mě, jestli je možné nějakým způsobem vytvořit rozostření v ilustrátoru. Jde o to, že pro fotobanky tyto efekty nelze použít, protože vytvoří bitmapu. Máte nějaké typy jak vytvořit různé vektorové efekty jako vnitřní záře, rozostření, aby to byl 100% vector.
Děkuji za odpověď a pomoc.
Read more : gaussovské rozostření a EPS | Zobrazení : 2561 | Odpovědi : 1 | Fórum : Poradna

Má smysl zajít na kurz kreslení pravou hemisférou?

Poslední dobou jsem začal trochu více kreslit tužkou a zaujaly mě nabídky na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Má s tím někdo nějakou zkušenost? Vyplatí se to? Naučím se tam něco nového? Nebo to je jen způsob jak vytřískat z lidí prachy?

A co jiné kurzy kreslení - máte nějaké zkušenosti, byli jste na nějakém? Jsem amatér, kreslím si pro radost, ale rád bych tento koníček někam dále posunul.
Read more : Má smysl zajít na kurz kreslení pravou hemisférou? | Zobrazení : 11029 | Odpovědi : 11 | Fórum : Volná diskuse

Nefunguje mi export do JPG!!!

Poradite co s nefunkcnim exportem do JPG? Tedy abych to trochu popsal - kdyz mam ilustraci a pouziju na ni Save for web, protoze ji potrebuji ulozit jako velkej JPG soubor tak kdyz se na to potom podivam, jsou na vysledne ilustraci nejake divne pruhy. Zkousel jsem ruzne nastaveni JPGu, ale pruhy zustavaji, tedy vetsinou se vygenerujou na jinym miste, ale celkove je to nepouzitelne - nahled je ok, ale v okamziku zvetseni na 100 ...
Read more : Nefunguje mi export do JPG!!! | Zobrazení : 3096 | Odpovědi : 2 | Fórum : Poradna

Adobe Creative Cloud

Ahoj, co říkáte na tu novou politiku Adobe, že místo standalone verzí teď nabízí jen předplatné? Já si to počítal a je to teda pořádně nevýhodné :( Tak jen teď doufám, že tam nevymyslí nějaké nové skvělé funkce, které bych nutně potřeboval, protože jinak zůstanu u své verze CS6. Máte na to stejný názor? Nebo je tu někdo, kdo updatnul na CC a je spokojený - je ...
Read more : Adobe Creative Cloud | Zobrazení : 6635 | Odpovědi : 5 | Fórum : Volná diskuse o Adobe Illustrátoru

Vítejete!

Vítejte na novém diskuzním fóru, které je věnováno vektorové grafice a její tvorbě v programu Adobe Illustrátor!
Read more : Vítejete! | Zobrazení : 2870 | Odpovědi : 1 | Fórum : Návrhy na zlepšení fóra / webu ilustrator.cz

Petr Václavek - admin

Dovolte abych se představil - jmenuji se Petr Václavek a jsem strůjcem tohoto fóra a stejně tak webu ilustrator.cz, kde také najdete další informace o mě.
Read more : Petr Václavek - admin | Zobrazení : 2365 | Odpovědi : 0 | Fórum : Představení nováčků

Přihlásit se  •  Registrovat

Statistiky

Celkem příspěvků 514 • Celkem témat 157 • Celkem členů 208