Matěj Dubský

Jsi tu nový? Představ se, odkaž na svou tvorbu

Matěj Dubský

Příspěvekod MatejDubsky » 15. duben 2015 10:58

Ahoj,

mé jméno je Matěj Dubský a jsem grafik na volné noze. Zaměřuji se především na branding a webdesign. Raději bych jenom branding, ale pravda je taková, že toho webdesignu je bohužel více :)

Již delší dobu hledám fórum, kde bych mohl podiskutovat o grafice, designu, najít užitečné rady a postřehy apod. Jsem rád, že jsem konečně něco našel.

O mně
Co se týče mé praxe a cestě ke grafice vůbec, tak to začlo už někdy na prvním stupni základní školy. Šla mi výtvarka a pak začal kroužek grafika na počítači. To bylo moje první setkání s grafickým programem (Zoner), pokud teda nepočítám Malování :D. A pak už to šlo nějak samo, začal jsem tvořit letáky na školní akce, PFka apod. Na druhém stupni jsem byl ve specializované IT třídě, tak jsem dělal grafiku k různým programům, prvním www stránkám.

Následovala střední škola, práce v grafickém studiu jako studenské společnosti a první práce pro skutečné zákazníky. Po střední škole jsem chtěl dál zůstat u počítačů, ale věnovat se grafice. Na Masarykově univerzitě měli výběrový ateliér grafického designu přímo na fakultě informatiky. Tam jsem se po první roce studia dostal. Ateliér mi toho zatím dal nejvíce a řekl bych, že mne hodně posunul. Zároveň se studiem na VŠ jsem začal podnikat jako grafik a začal navrhovat weby. Dotáhl jsem to až na úroveň, která mne uživý a u toho zůstal :)

Proč jsem se registroval?
Rád o své praci podiskutuji, poradím nebo naopak se rád dozvím něco nového. Líbí se mi když si grafici navzájem pomáhají, radí, sdílí užitečné zdroje (Fonty, vectory, textury, fotky apod.). Za celou dobu praxe jsem se setkával spíše s tím, že ostatní grafici jenom hledají chyby v prací těch druhých, místo toho aby konstruktivně poradili nebo něco pochválili. Já bych chtěl něco takového odbourat :)

Moje práce
Kovářova kobyla.... ano, bohužel nemám portfólio, ale několik svých prací prezentuji na Behance:
https://www.behance.net/MatejDubsky

A více toho mám na Facebookové stránce:
https://www.facebook.com/MatejDubskyDesign?fref=nf
Tam se snažím dávat nejen svoji práci, ale hlavně práci ostatních kreativců, která mě oslovila. A pak právě užitečné odkazy a zdroje ;)

Tak doufám, že jsem vás neunavil :) Těším se na budoucí diskuze ;)
Hodnocení: 0
https://www.facebook.com/MatejDubskyDesign
MatejDubsky
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15. duben 2015 10:06
Bydliště: Šumperk

Reputace: 0

Zpět na Představení nováčků

cron