Cena za logo

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Cena za logo

Re: Cena za logo

Příspěvek od admin vezdejsi » 17. leden 2020 11:57

Těžko
Andrejka píše:Dobrý den. Zajímalo by mě na kolik by cca vyšlo vytvoření poměrně jednoduchého loga na tričko. Byla by z toho malá nášivka na prsa. Pro představu nějak jako jsou tady https://www.attackpromotion.cz/branding/ Je to vůbec možné vytvořit pomocí vektorů? Pro představu by se jednalo o menší kruh s jednoduchým obrázkem a textem.


Tak teď nevím, jestli poptáváš grafika, ptáš se na celkovou cenu, nebo chceš poradit s naceněním. Asi bych ti doporučil najít tiskárnu / firmu, co nášivky dělají a zeptal bych se jich na cenu a požadavky na formát dat.

Cena za logo

Příspěvek od Andrejka » 15. leden 2020 14:03

Dobrý den. Zajímalo by mě na kolik by cca vyšlo vytvoření poměrně jednoduchého loga na tričko. Byla by z toho malá nášivka na prsa. Pro představu nějak jako jsou tady https://www.attackpromotion.cz/branding/ Je to vůbec možné vytvořit pomocí vektorů? Pro představu by se jednalo o menší kruh s jednoduchým obrázkem a textem.

Nahoru

cron