Spojení cesty nástroje čára

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Spojení cesty nástroje čára

Re: Spojení cesty nástroje čára

Příspěvek od admin » 8. listopad 2015 21:07

No jde to tak, ze se označí dva body, co se mají spojit. Pravým tlačítkem se zobrazí kontextové menu, tam vybrat Average... a both (tím budou mít tyto dva body naprosto stejnou polohu) a pak ještě jednou pravé tlačítko a tentokráte příkaz Join z kontextového menu.

Dá se to použít na jeden, dva body, na více bodů to je příliš pracné...

Re: Spojení cesty nástroje čára

Příspěvek od mLearning » 8. listopad 2015 20:55

Aby sa to tam pekne napasovalo, skuste pred spojenim ciest prikaz Sjednotit / Unit. Funguje trochu unikatne, ale pridete na to. Pomoze aj klaves F1.

Jaroslav Verlik
www.mlearning.sk

Spojení cesty nástroje čára

Příspěvek od Barbora » 6. listopad 2015 15:55

Dobrý den,
pracuji v Adobe Illustratoru CS6. Měla bych dotaz ohledně nástroje segment čáry. Když se pokusím udělat např. tvar trojúhelníku pomocí pera, prostě udělám tři čáry a tou třetí to uzavřu a je z toho jedna cesta. A můj dotaz je: Pokud bych chtěla nakreslit trojúhelník pomocí nástroje čára, udělám prostě tři čáry, kt. spojím do tvaru trojúhelníku. Jde je pak pomocí nějakého nástroje spojit tak, aby na sebe cesta pravidelně navazovala? Vím, že můžu dát přes objekt->cesta->spojit. V rohu se však cesta stejně nenaváže pěkně.
(Vím, že můžu udělat trojúhelník rychle pomocí mnohoúhelníku, potřebovala jsem jen na něčem ilustrovat dotaz ohledně funkce nástroje čára.)

Díky moc!

Nahoru

cron