Nováček MS.

Jsi tu nový? Představ se, odkaž na svou tvorbu

Nováček MS.

Příspěvekod michalsochor » 3. červen 2014 20:15

Ahoj všem. Jmenuji se Michal a představuji se jako nováček, který se v současné době "pere" s vektorovou grafikou.

Můj začátek odstartoval někdy v srpnu minulého roku, kdy jsem začal přemýšlet o vektorové grafice. V tomto stavu jsem zůstal asi do listopadu a v té době se můj stav změnil na tvůrce vektorové grafiky. Jak jinak než s programem Corel Draw. V té době jsem měl pocit, že pracuji s nejmocnějším nástrojem pro vektory, ale asi většina z Vás mi dá za pravdu, že jsem se mýlil.
Co beru jako plus, že jsem startoval v listopadu je fakt, že vánoční motivy mají v tuto dobu velmi slušný prodej a tudíž jsem hned z kraje slavil úspěch. Moje první vektory jsem hned poslal jako první do SS. Myslel jsem, že přeci na SS jsou horší vektory než jsem tam poslal, ale kluci nebo holky z řad ''kontrolerů" mě vyvedli z omylu. V tu bodu jsem pochopil, že nestačí poslat jen nějaké vektory, ale svou nejlepší práci, která bohužel v té době byla právě 10 eps souborů. No a v tom jsem začal hledat něco o vektorech a narazil jsem na tento skvělí portál. Tím bych chtěl poděkovat Petrovi a doufám, že mi odpustí to, o čem se tu ještě zmíním.

V lednu jsem si uvědomil, že Corel je fajn nástroj, ale pokud k němu nemůžu najít tutoriálu na to, abych se posunul o nějaký level dál, musím se s ním rozloučit. Nastalo těžké období, protože když prodáváte a máte chuť tvořit nové vektory, aby jste prodávali ještě víc, ale nevíte jak udělat nějaký efekt a k tomu ani nemůžete najít tutoriál a všude vidíte jen illustrator, tak nastal čas k přesedlání na tento mocnější nástroj. Nicméně za nějakých 14 dnů jsem měl pocit, že jsem na stejné úrovni jako v Corelu a začal jsem znovu nahrávat.

Za těch 6 měsíců jsem se dostal na číslo cca 650 vektorů na depositphotos atd. a nějakých 470 na SS. Nevím jestli je to moc nebo málo, ale v poslední době se snažím dělat hodně barevných kombinací, proto nejvíc vektorů jsem nahrál za poslední měsíce.
Teď k Petrovi. Petře, snažím se nic nekopírovat, musím přiznat, že jsem procházel tvoje portfolio a utkvěl mně v paměti jeden motiv, který jsem předělal do podoby easter. Ale ne způsobem, že bych se na něj díval a bezhlavě kopíroval, prostě jsem ho párkrát viděl a něco na ten způsob vytvořil. Proto v případě, že se ti podoba bude zdát natolik velká, že budeš chtít odstranit tento vektor, stačí napsat. A přikládám omluvu.
Moje: http://eu.fotolia.com/id/61276847
Václavek: http://www.fotolia.com/id/61076834

Tímto bych chtěl představit své portfolio, které najdete např. na adrese:
http://eu.fotolia.com/p/204427308

No a teď pokud jste vydrželi až sem, přiložil bych informace k ziskům do května tohoto roku.
Prosinec 2013: 8,32 $
Leden: 2014: 21,48 $
Únor 2014: 44,56 $
Březen 2014: 134,06 $
Duben 2014: 184,86 $
Květen 2014: 86,73 $

Nejvíc jsem asi zapracoval na velikonocích. To, že se dostanu na klíčové slovo easter v SS na první stranu jsem opravdu nečekal. A to byl možná důvod většího zisku. V květnu jsem se trochu "flákal", ale teď se to snažím opět dohnat.

V současné době tvořím jen vizitky, protože mě to baví no a občas pokud je svátek, tak nějaký ten sváteční motiv se snažím taky přidat.

Ještě na závěr bych možná přidal informaci, že jsem před tvorbou vektorů dělal a dělám rastrovou grafiku. Hlavně grafické návrhy webů plus HTML, CSS, PSP, nějaké to programování C, java a přičuchnul jsem k 3D grafice.

Tolik stručně o mně. Všem bych chtěl popřát spoustu nenasytných kupujících z Vašeho portfolia a snad moje občasné "krátké" příspěvky do fóra budou užitečné.

Nováček MS. ;)
Hodnocení: 0
michalsochor

IP: 31.192.72xx

Reputace: 0

Zpět na Představení nováčků